fbpx
Catering dietetyczny Kostrzyn tajm dieta

Catering dietetyczny Kostrzyn

Smaczne, pożywne posiłki są podstawowym elementem w diecie pudełkowej Tajm w Kostrzynie. W naszej firmie najwyższa jakość, prawidłowy rozkład makroelementów oraz pyszny smak są nadrzędne podczas tworzenia cateringu dla naszych klientów.

Tajm catering dietetyczny to gwarancja różnorodnej, zdrowej diety z dostawą pod wskazany adres w całym Kostrzynie.

Dieta pudełkowa w Kostrzynie- tylko Tajm!

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu diety pudełkowej wyróżnia Tajm na tle konkurencji w Kostrzynie.  Nasi dietetycy posiadają kilkuletnią praktykę w tworzeniu indywidualnych planów żywieniowych, dzięki czemu, oferta cateringu Tajm sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków to prawdziwa sztuka. Dla kucharzy Tajm gotowanie to o wiele więcej niż praca, dla nich to przede wszystkim pasja i styl życia. Każdego dnia dbamy o różnorodność i wyjątkowy smak posiłków w naszych dietach.

Catering dietetyczny Tajm to gwarancja prawidłowo zbilansowanej i pysznej diety, dostarczonej zawsze na czas w Kostrzynie.

Dieta pudełkowa z dostawą w Kostrzynie

Catering dietetyczny Tajm kieruje swoją ofertę do wszystkich mieszkańców Kostrzyna. Już dziś możesz zamówić idealnie dopasowaną dietę do swoich potrzeb na terenie całego miasta.  Kurierzy Tajm realizują dostawy od poniedziałku do piątku pomiędzy godziną 2-gą, a 7-mą rano.