fbpx
Catering dietetyczny Łomża tajm

Catering dietetyczny Łomża

W swojej diecie stawiasz na świeże wysokiej jakości produkty oraz wyjątkowy smak? Chcesz spożywać 5 zbilansowanych posiłków dziennie tylko brak Ci wiedzy oraz czasu na ich przygotowanie? Skorzystaj z ofert sprawdzonego dostawcy cateringu dietetycznego Tajm z dostawą w Łomży. Gwarantujemy terminową dostawę wygodnej diety pod wskazany adres.

Catering dietetyczny Łomża – darmowa dostawa od Tajm

Kierujemy naszą ofertę do wszystkich mieszkańców Łomży. Realizujemy dostawy w całym mieście pomiędzy godziną 2-gą, a 7-mą rano.  Nie pobieramy dodatkowych opłat za dostawę, niezależnie w której części Łomży mieszkasz.

Postaw na smak i jakoś – postaw na Tajm w Łomży

Diety w Tajm komponowane są pod okiem cenionego dietetyka. Każdego dnia dbamy o prawidłowy bilans kaloryczny oraz odpowiednią zawartość niezbędnych witamin i minerałów we wszystkich daniach.

Oferta Tajm to kilkanaście zdrowych i wyjątkowo smacznych diet skomponowanych z wysokiej jakości świeżych składników od lokalnych producentów i dostawców. Staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym działem dietetyki w celu dobrania najlepszej diety do Twoich potrzeb.

Odpowiednia dieta powinna być zarówno prawidłowo skomponowana, jak i smaczna. W Tajm szef kuchni codziennie wkłada mnóstwo pasji oraz zaangażowania w wydobycie wyjątkowych smaków i aromatów. Staramy się, aby Twoje 5 posiłków dziennie było różnorodne, do ich przygotowania korzystamy z wyselekcjonowanych, świeżych produktów oraz naturalnych przypraw i ziół.

Kup sobie czas z dietą pudełkową Tajm w Łomży i ciesz się lepszym samopoczuciem!