fbpx
Catering dietetyczny tajm

Catering dietetyczny Ochota

Wśród osób interesujących się zdrowym stylem życia oraz wpływem prawidłowo zbilansowanej diety na nasz organizm, coraz większym zainteresowaniem cieszą się diety pudełkowe.
Jeśli chcesz jeść smacznie i zdrowo, ale kuchnia nie jest Twoim sprzymierzeńcem, zamów dietę pudełkową od Tajm z dostawą na całej Ochocie.

Dieta pudełkowa Ochota – zamów Tajm

Kup sobie czas z cateringiem dietetycznym Tajm.  Nasza oferta gwarantuje Ci wysokiej jakości zdrowe 5 posiłków dziennie z dostawą na wskazany adres, a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na realizowanie swoich pasji.

Poznaj ofertę diety pudełkowej Tajm, która nigdy Ci się nie znudzi. U nas nie ma monotonii, każdego dnia przygotowujemy dla klientów różnorodne posiłki z wielu kulinarnych zakątków świata. Zastanawiasz się jak jedzenie na zamówienie może być smaczne i zdrowe? To proste, w Tajm zatrudniamy wybitnych kucharzy z wieloletnim doświadczeniem oraz dyplomowanych dietetyków. Wspólnie tworzą pion odpowiedzialny za smak, bilans oraz jakość serwowanych dań.

Dowóz diety pudełkowej Ochota

Dostawy cateringu Tajm na warszawskiej Ochocie realizowane są od poniedziałku do soboty pomiędzy godziną 1-szą, a 7-mą rano.  Zamów wybraną dietę pudełkową od Tajm, a nasz dostawca zostawi ją pod Twoimi drzwiami.

Tajm ulubiona dieta Nataszy Urbańskiej!