fbpx
Catering dietetyczny Pobiedziska tajm

Catering dietetyczny Pobiedziska

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem cateringu dietetycznego z dostawą w Pobiedziskach, wybierz Tajm. Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu w produkcji diety pudełkowej dla szerokiego grona klientów w całej Polsce.

Dieta pudełkowa Pobiedziska- tylko Tajm!

Codziennie świeże i smaczne jedzenie z dostawą pod wskazany adres. Już teraz każdy z mieszkańców Pobiedziska może skorzystać z oferty diety pudełkowej od Tajm.

Wykfalifikowani dietetycy kliniczni każdego dnia dbają o super menu w Tajm, aby wszystkie posiłki były zarówno smaczne i zdrowe.

Przykładamy ogromną uwagę do prawidłowego bilansu kalorycznego oraz rozkładu mikro- i makroskładników we wszystkich naszych dietach.

Oferta cateringu dietetycznego Tajm w Pobiedziskach to kilkanaście różnorodnych diet, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.  U nas możesz zamówić m.in. dietę ketogeniczną, odchudzającą czy sportową, a jeżeli posiadasz ograniczenia żywieniowe, w Tajm przygotowaliśmy dla Ciebie dietę z wyborem menu, w której każdego dnia możesz komponować swoją dietę w oparciu o prawidłowo zbilansowane zdrowe dania.

Wygodna dieta pudełkowa z dostawą w Pobiedziskach

Całe Pobiedziska znajdują się w obszarze dostaw cateringu dietetycznego Tajm.
Już dziś zamów wybraną dietę z naszej oferty, a za dwa dni otrzymasz swoją pierwszą paczkę z dietą na cały dzień.

Dostawy diety pudełkowej Tajm odbywają się od poniedziałku do soboty w pomiędzy godziną 2-gą, a 7-mą rano na terenie całych Pobiedzisk.

Zamów swoje 5 posiłków dziennie od Tajm i ciesz się lepszym zdrowiem.