fbpx
Catering dietetyczny poznań Tajm

Catering dietetyczny Poznań

Zdrowe i dobrze doprawione posiłki to podstawa w cateringu dietetyczny Tajm w Poznaniu- wybierz różnorodną i wygodną dietę od sprawdzonego dostawcy.

Każdego dnia realizujemy dostawy pod wskazany adres na terenie całego Poznania. Z dietą pudełkową od Tajm masz gwarancje oszczędności czasu i poprawy zdrowia.

Dieta pudełkowa w Poznaniu- tylko Tajm!

Smaczne, zbilansowane i różnorodne dania to podstawowy element sukcesu cateringu dietetycznego Tajm w Poznaniu.  Nasze potrawy są przygotowywane przez świetnych kucharzy na podstawie super menu, za które odpowiedzialni są wykfalifikowani dietetycy kliniczni.

Codziennie odbieramy świeże, dobre jakościowo produkty od lokalnych producentów i dostawców. Z dietą pudełkową Tajm w Poznaniu zjesz 5 posiłków dziennie bez żadnych wyrzeczeń. Każdego dnia dbamy o różnorodność i wyjątkowy smak naszych dań.

Zamów dla siebie i rodziny wygodną dietę pudełkową od Tajm w Poznaniu, dostarczamy na terenie całego miasta.

Dostawa cateringu dietetycznego Poznań

Chcesz zamówić najlepszą dietę pudełkową dostępną w Poznaniu, ale nie wiesz czy do Ciebie dostarczymy? Spokojnie, cały Poznań jest w zasięgu cateringu Tajm. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców dzielnic Stare Miasto, Nowe Miasto, Wilda, Grunwald oraz Jeżyce.

Catering dietetyczny Tajm- najlepsza dieta pudełkowa z dowozem pod drzwi. W Poznaniu dostawy realizujemy od poniedziałku do soboty w pomiędzy godziną 2-gą, a 7-mą rano.