fbpx

Catering dietetyczny Sulejówek

W związku z rosnącą świadomością społeczną w zakresie wpływu prawidłowego żywienia na zdrowie całego organizmu, przygotowaliśmy dla mieszkańców Sulejówka ofertę diety pudełkowej z dostawą pod wskazany adres.

Catering dietetyczny Tajm to sprawdzony producent zdrowej i smacznej diety stworzonej na bazie wysokojakościowych produktów bogatych w niezbędne witaminy i minerały.

Najlepsza dieta pudełkowa Sulejówek – tylko Tajm!

Zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego zespół Tajm tworzą wykfalifikowani specjaliści z zakresu dietetyki i logistyki oraz świetni szefowie kuchni.

Codziennie przygotowujemy Twoje 5 posiłków dziennie z wyselekcjonowanych składników od sprawdzonych producentów. Niezależnie w której części Sulejówka mieszkasz, każdego dnia możesz korzystać z wygodnej diety pudełkowej Tajm pełnej świeżych warzyw i owoców.

Decydując się catering Tajm, masz gwarancję prawidłowo zbilansowanych posiłków na cały dzień.

Dowóz diety pudełkowej Tajm Sulejówek

Wszystkie dostawy na terenie Sulejówka kurierzy Tajm realizują w godzinach nocnych, aby o poranku dieta czekała pod domem klienta.

Kuchnia Tajm przygotowuje posiłki przez 6 dni w tygodniu, dieta na sobotę i niedzielę dostarczana jest wspólnie.

Jeżeli chcesz poprawić swoje nawyki żywieniowe bez konieczności marnowania czasu w kuchni wejdź na Tajm.pl i kup sobie czas!

Aktualnie cały Sulejówek pod Warszawą znajduje się w obszarze obsługi cateringu dietetycznego Tajm.