fbpx
Catering dietetyczny Szamotuły tajm

Catering dietetyczny Szamotuły

Wygodna i smaczna dieta pudełkowa z dostawą w Szamotułach- Tajm to codziennie świeży catering dietetyczny z dostawą na terenie całych Szamotuł.

Każdego dnia realizujemy dostawy diety pudełkowej Tajm na terenie całego miasta.

Dieta pudełkowa Szamotuły- zamów na Tajm.pl

Zdrowe i prawidłowo zbilansowane posiłki w diecie pudełkowej Tajm w Szamotułach są efektem współpracy i zaangażowania całego zespołu.

Wykfalifikowani dietetycy kliniczni każdego dnia czuwają nad odpowiednim rozkładem mikro- i makroskładników we wszystkich dietach Tajm.
W diecie pudełkowej Tajm w Szamotułach dbamy o różnorodność oraz pyszny smak wszystkich serwowanych dań, nasi szefowie kuchni zdobywali doświadczenie na całym świecie.

Posiłki w diecie pudełkowej Tajm z dostawą do Szamotuł są ważone na każdym etapie produkcji, aby ładunek energetyczny diety był zawsze zgodny z zamówionym wariantem.

Dostawa cateringu dietetycznego w Szamotułach

Catering dietetyczny Tajm realizuje dostawy na terenie całych Szamotuł w godzinach 2-7 rano. Zamów swoją dietę pudełkową do pracy lub domu, kurierzy Tajm dostarczą ją na wskazany adres o poranku. Zarówno w dzielnicy Szamotuły- Zamek oraz Świdlin dostawy odbywają się od poniedziałku do soboty, catering na sobotę i niedzielę przywozimy wspólnie.