fbpx
catering dietetyczny szczecin tajm

Catering dietetyczny Szczecin

Wygodny i smaczny catering dietetyczny Tajm jest już w Szczecinie – wybierz smaczną i zdrową dietę pudełkową od renomowanego dostawcy.

Jesteśmy codziennie pod Twoimi drzwiami – catering dietetyczny dowozimy na cały Szczecin i okolicę.

Dowóz diety pudełkowej Szczecin

Catering dietetyczny Tajm dociera do wszystkich dzielnic Szczecina- dzisiaj zamawiasz, odbierasz pierwszą paczkę świeżego jedzenia już za dwa dni!

Dieta pudełkowa w Szczecinie– tylko Tajm!

Zdrowe zbilansowane posiłki Tajm to gwarancja dobrej jakościowo i smacznej diety. Nasi dietetycy kliniczni dbają o odpowiedni rozkład mikroskładników mających służyć Twojemu zdrowiu.

Wysokiej jakości szefowie kuchni zadbają o odpowiednie przygotowanie Twoich 5 posiłków dziennie. Nasz skład prowadzący zakupy zadba o wybranie najwyższej jakości produktów u sprawdzonych, lokalnych dostawców.

Oferujemy naszą dietę pudełkową w Szczecinie, a niedługo na całe województwo zachodniopomorskie- Tajm dba o Twój zdrowy tryb życia, pozwalając Ci cieszyć się zaoszczędzonym czasem.

Czas dostawy diety pudełkowej Tajm w Szczecinie?

Naszą ofertę cateringu dietetycznego w Szczecinie dedykujemy dla dzielnic: Zachód, Śródmieście, Prawobrzeze i Północ. Kurierzy Tajm są obecni w Szczecinie około godziny 4-ej rano i zostawiają Ci pod drzwiami pyszną dietę pudełkową Tajm.