fbpx
Catering dietetyczny Warszawa Żoliborz tajm

Catering dietetyczny Warszawa Żoliborz

Zdrowa i prawidłowo skomponowana dieta jest ogromnie istotna dla zdrowia całego organizmu. Dlatego, szukając najlepszej diety pudełkowej z dostawą na Żoliborzu wybierz Tajm.

Tajm to catering dietetyczny z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Kilkukrotnie otrzymaliśmy odznaczenie Zdrowej Marki Roku. Do przygotowania naszych posiłków wykorzystujemy tylko wysokiej jakości wyselekcjonowane produkty od lokalnych dostawców i producentów.

Najlepsza dieta pudełkowa Warszawa Żoliborz

Nasze diety oparte są na jadłospisach tworzonych przez dyplomowanych dietetyków kliniczny, którzy od kilku lat tworzą diety dla szerokiego grona odbiorców.

Prawidłowy bilans kaloryczny oraz odpowiednia zawartość witamin i minerałów są podstawą zdrowej diety. W Tajm równie ważny jest smak, dlatego szef kuchni czuwa każdego dnia, aby wszystkie posiłki były pyszne i różnorodne. Chcemy zaspokoić preferencje smakowe nawet najbardziej wymagających mieszkańców Żoliborza.

Dostawa diety pudełkowej Warszawa Żoliborz

Wszystkie dostawy na terenie Żoliborza oraz pozostałych dzielnic Warszawy realizowane są od poniedziałku do soboty przed 7 rano.
Wygodna dieta pudełkowa Tajm, będzie na Ciebie czekała pod drzwiami o poranku. Przybliżone godziny dostaw w Twojej okolicy możesz ustalić z naszym biurem obsługi klienta 663- 120- 012.