fbpx
catering dietetyczny żywiec tajm dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Żywiec

Smaczne i zdrowe jedzenie to podstawa dobrego samopoczucia. To normalne, że w natłoku obowiązków często brakuje nam czasu na przygotowanie pełnowartościowych posiłków na cały dzień. Mamy dla Ciebie rozwiązanie- catering dietetyczny Tajm w Żywcu to szeroka oferta diet dopasowanych do twoich potrzeb niezależnie od tego czym się zajmujesz oraz jak zorganizowany jest twój dzień.

Dieta pudełkowa od Tajm dostępna w całym Żywcu.

Podstawą zdrowia i dobrej kondycji organizmu jest dobrze zbilansowana i pełnowartościowa dieta.  Nie ma co ukrywać, prawidłowe zaplanowanie posiłków oraz ich gotowanie nie jest łatwym zadaniem. Naturalnym jest, że nie każdy to potrafi, dlatego dieta pudełkowa Tajm w Żywcu jest odpowiedzią na potrzeby klientów. Zadbamy o to, abyś każdego dnia otrzymywał idealnie dopasowane do twoich potrzeb posiłki. Wartościowe składniki, z których tworzymy zbilansowane, pyszne dania- to podstawa naszych diet. 5 posiłków dziennie z dostawą pod Twój dom w całym Żywcu od cateringu dietetycznego Tajm.

Ulubiona dieta influencerów w Żywcu- postaw na Tajm!

Codziennie przed 7 rano nasi dostawcy dowiozą Twoją dietę pudełkową pod wskazany adres w całym Żywcu.  Zrealizujemy zamówienie bezpośrednio do domu czy pracy. Obsługujemy wszystkie poniższe dzielnice: Isep, Kocurów-Koleby, Moszczanica, Podlesie, Rędzina, Sporysz, Stary Żywiec i Śródmieście.