fbpx

Dieta klasyczna

Dieta klasyczna to nowa połączona odsłona diet klasycznych.

Skierowana dla osób chcących zarówno zrzucić zbędne kilogramy jak i zadbać o sylwetkę i przybrać na masie mięśniowej.

Dieta klasyczna występuje w kilku wariantach kalorycznych, dzięki czemu można dostosować ją do swoich indywidualnych potrzeb. Proponujemy do wyboru 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500 kalorii w 5 posiłkach. Możesz jednak wybrać opcję, w której dostarczymy Ci 4 posiłki, jeśli uznasz, że taki model żywienia będzie dla Ciebie odpowiedni. Spożywanie 5 posiłków dziennie zapewni najkorzystniejszy model żywienia w ciągu dnia.

Dieta klasyczna zawiera posiłki o niewielkiej objętości, abyś nie miał problemu ze zjedzeniem pełnych posiłków w ciągu dnia „nie ucinając” ich kaloryczności. Mamy zamiar, aby dieta klasyczna łączyła w sobie tradycyjną, polską, smaczną kuchnię, będąc jednocześnie odpowiednio zbilansowaną. Zwracamy także uwagę na to, żeby posiłki zawierały właściwy bilans makro- i mikroskładników. Dzięki temu masz pewność, że nasza dieta zapewni Ci prawidłowy rozkład składników odżywczych w ciągu dnia. Staramy się, aby od czasu do czasu diety zawierały także bardziej wykwintne propozycje, które urozmaicą codzienne jadłospisy. Spodziewaj się więc, że wystąpią produkty z którymi mogłeś się wcześniej nie spotkać, co dodatkowo wzbogaci i urozmaici Twoje dotychczasowe odżywianie. Nawet jeśli na co dzień nie spożywasz potraw wegetariańskich w naszych „pudełkach” możesz się ich spodziewać i spróbować propozycji, po które być może sam byś nie sięgnął. Możliwe, że posmakują Ci na tyle, że sam zdecydujesz się urozmaicać propozycjami „wege” swoje menu.

Naszą propozycję „diety klasycznej” polecamy osobom chcącym zrzucić zbędne kilogramy. Dostarczając 5 posiłków dziennie Twoje odżywianie będzie regularne i zbilansowane pod względem odżywczym. Dieta klasyczna dostarcza ponadto niezbędnych składników żywieniowych i odpowiedniej ilości błonnika pokarmowego, który zapewni właściwą perystaltykę jelit. Jeśli natomiast zamierzasz zadbać o swoją sylwetkę budując masę mięśniową, dzięki zwiększonej ilości białka można zapewnić organizmowi przyspieszenie metabolizmu oraz budowanie mięśni. Dzięki posiłkom, które zawsze możesz zabrać ze sobą na trening, dostarczysz posiłek zaraz po treningu, co poskutkuje odbudowaniem zapasów glikogenu mięśniowego. Jest to ważne pod względem regeneracji organizmu na przyszłe treningi.

Stosując naszą „dietę klasyczną” dopilnujesz regularności spożywania posiłków. Dzięki dostarczaniu regularnych, odpowiednio zbilansowanych posiłków 5 razy dziennie zapewnisz sobie zdrowe i racjonalne odżywianie. Ponadto zaoszczędzisz dużo czasu, który traciłbyś na zakupy i przygotowywanie codziennych posiłków. Jeśli uznasz, że nie masz ochoty na spożywanie np. ryb i potraw rybnych w najbliższym czasie możesz nas o tym poinformować. Wówczas zastosujemy wykluczenie wybranego produktu, jeśli taki pojawi się w naszych propozycjach przygotowanych na kolejny dzień. Ważne jest także, abyś poinformował nasze BOK lub Dział Dietetyki o wykluczeniu danego produktu z diety ze względu na występowanie alergii pokarmowych. Postaramy się, abyś nie otrzymał w żadnym posiłku produktu uczulającego.

Decydując się na „klasyka” wybierzesz racjonalne i zdrowe odżywanie co na pewno wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby wybrane diety były smaczne, odpowiednio zbilansowane i dostarczone na czas.

Intermittent fasting, czyli post przerywany – na czym polega

W sprawie diet i odchudzania regularnie pojawiają się nowe trendy i mody. Ostatnio popularny stał się post przerywany – na czym polega, jak należy go stosować oraz w jaki...

Czytaj więcej
Zdrowa i Skuteczna Dieta Redukcyjna: Co Musisz Wiedzieć

Co to jest dieta redukcyjna? Dieta redukcyjna to dieta, która ma na celu wygenerowanie deficytu kalorycznego, czyli sytuacji, w której organizm zużywa więcej energii, niż jest mu dostarczane z...

Czytaj więcej
Cudowne właściwości dyni

Nadszedł sezon na dynie! Nastała jesień i zaczął się okres, w którym warto korzystać z jej dobrodziejstw. To doskonały czas dla wszystkich, którzy uwielbiają warzywa i dla tych, którzy...

Czytaj więcej

Sprawdź, która dieta pasuje do Ciebie

Zobacz nasze DIETY