fbpx
Dieta pudełkowa Bochnia tajm

Dieta pudełkowa Bochnia

Smaczna i wygodna dieta pudełkowa Tajm jest już dostępna w Bochni- zamów świeży catering dietetyczny z codzienną dostawą pod adres.

Tajm realizuje dostawy diety pudełkowej w Bochni od poniedziałku do soboty, posiłki na sobotę i niedzielę dostarczamy wspólnie.

5 posiłków dziennie dla lepszego zdrowia- tylko catering dietetyczny Tajm

Świeże i prawidłowo zbilansowane dania to najlepsza droga do sukcesu w drodze po lepsze samopoczucie. Catering dietetyczny Tajm w Bochni to gwarancja zdrowej odpowiednio zbilansowanej diety, przygotowywanej każdego dnia z najwyższej jakości produktów.

Nasi kucharze to wybitni smakosze, którzy swoje doświadczenie kulinarne zdobywali w wielu zakątkach świata. Dlatego, dieta pudełkowa od Tajm w Bochni to również ogromna różnorodność smaków i aromatów.

Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość dostarczanego cateringu dietetycznego. Nad prawidłowym rozkładem makroskładników oraz odpowiednim ładunkiem kalorycznym w każdym daniu codziennie czuwa zespół wykfalifikowanych dietetyków klinicznych.

Dieta pudełkowa z dostawą w całej Bochni

Cała Bochnia znajduje się w obszarze obsługi cateringu dietetycznego Tajm. Nasi kurierzy każdego dnia w godzinach 2-7 rano dostarczają posiłki na osiedle Śródmieście-Campi, Słoneczne, Krzęczków-Łychów, Uzbornia, Osiedle Niepodległości, Windakiewicza, Kolanów, Dołuszyce, Chodenice, Kurów, św. Jana-Murowianka, Smyków, Karolina-Krzeczowska oraz osiedle Proszowskie.