fbpx

Dieta pudełkowa Kobyłka

Różnorodne, pełnowartościowe posiłki są gwarancją sukcesu w realizacji celów sylwetkowych. Dlatego jako lider na rynku cateringów dietetycznych w Tajm zwracamy na to ogromną uwagę.

Oferta Tajm skierowana jest do wszystkich mieszkańców Kobyłki i okolic. Proponujemy naszym klientom kilkanaście wysokojakościowych diet z dostawą na wskazany adres.

Catering dietetyczny Kobyłka- kup sobie czas z dietą pudełkową Tajm

Przygotowanie 5 zbilansowanych posiłków dziennie to nie lada wyzwanie, dlatego nie musisz już dłużej marnować na to czasu. Pozostaw swoją dietę w rękach specjalistów, za prawidłowy bilans kaloryczny oraz rozkład makroskładników w Tajm odpowiada szereg dyplomowanych dietetyków klinicznych.

Wysokiej klasy szefowie kuchni z pełnym zaangażowaniem dbają o wyjątkowy smak Twoich 5 posiłków dziennie, w naszych dietach nie ma miejsca na monotonie.

Wszystkie dania mają być zarówno zdrowe oraz smaczne – dieta pudełkowa Tajm jest dostępna w całej Kobyłce.

Wygodna dieta pudełkowa zawsze na czas- wybierz Tajm

Dbając o komfort mieszkańców Kobyłki, kurierzy Tajm realizują bezkontaktowe dostawy na terenie Kobyłki pomiędzy 1-szą, a 7-mą rano.  Dostawy naszej diety odbywają się od poniedziałku do soboty, posiłki na sobotę i niedzielę dostarczamy wspólnie.