fbpx
Dieta pudełkowa Opalenica tajm catering

Dieta pudełkowa Opalenica

Jeżeli interesujesz się zdrowym stylem życia, jednak brak Ci czasu na codzienne przygotowywanie zbilansowanych posiłków na cały dzień skorzystaj z ofert cateringu dietetycznego Tajm w Opalenicy. Tajm to sprawdzony dostawca diety pudełkowej z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej. Codziennie realizujemy dostawy naszego cateringu dietetycznego na terenie całej Opalenicy oraz w okolicach.

Najlepszy catering dietetyczny Opalenica- zamów na Tajm.pl

Dieta pudełkowa Tajm jest przygotowana z wyselekcjonowanych składników od lokalnych dostawców. We wszystkich oferowanych dietach stawiamy na wysoką jakość, świeżość oraz naturalny skład w naszych potraw.

Doświadczeni szefowie kuchni każdego dnia tworzą super menu we współpracy z dyplomowanym dietetykiem klinicznym. Dzięki temu w cateringu Tajm masz gwarancje prawidłowo zbilansowanej, zdrowej i pysznej diety pudełkowej z dostawą pod wskazany adres w Opalenicy.

Już dziś możesz wybrać idealną dietę dla siebie spośród kilkunastu propozycji z oferty Tajm. U nas możesz zamówić m.in. dietę ketogeniczną, odchudzającą czy sportową. Chcąc sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów, wprowadziliśmy do oferty Tajm dietę z wyborem menu, aby każdy klient mógł samodzielnie komponować swoje 5 posiłków dziennie, zgodnie ze swoimi upodobaniami smakowymi.

Bezpłatna dostawa ma terenie Opalenicy

Wszystkie dostawy na terenie Opalenicy i okolic są bezpłatne. W cateringu dietetycznym Tajm płacisz jedynie za wysokojakościową i prawidłowo zbilansowaną dietę pudełkową. Zamówienia w całym mieście realizujemy pomiędzy godziną 2-gą, a 7-mą rano bez dodatkowych opłat.