fbpx
Dieta pudełkowa w Toruniu tajm

Dieta pudełkowa w Toruniu

Społeczna świadomość na temat wpływu właściwego żywienia na zdrowie człowieka wzrasta każdego dnia. Wraz z jej wzrostem coraz większą popularnością cieszą się diety pudełkowe z dostawą pod wskazany adres. Takie rozwiązanie proponuje Tajm catering dietetyczny w Toruniu, codziennie świeże, smaczne i pełnowartościowe posiłki z dostawą na terenie całego miasta.

Tajm- wybierz sprawdzonego dostawcę diety pudełkowej w Toruniu

Jakość spożywanych posiłków ma ogromne znaczenie w holistycznym podejściu do zdrowia. W związku z powyższym, podczas wyboru najlepszej diety pudełkowej zasadniczym jest, aby pochodziła od doświadczonego producenta. W Tajm diety przygotowujemy codziennie na bazie świeżych wysokojakościowych produktów od lokalnych dostawców i producentów. Wybierając catering dietetyczny Tajm w Toruniu masz gwarancje prawidłowo zbilansowanych i smacznych posiłków z dobrym składem.

Nad prawidłowo skomponowanym super menu czuwa zespół renomowanych dietetyków i szefów kuchni. Dla nas najważniejsze jest prawidłowe przygotowanie oraz smak potraw, które dostarczamy do klientów.  Dieta pudełkowa Tajm w Toruniu dostarcza najwyższej jakości 5 posiłków dziennie wprost pod Twoje drzwi.

Dieta pudełkowa Tajm w Toruniu- obszar dostaw

Dział logistyki każdego dnia planuje trasy kierowców Tajm, tak aby wszyscy mieszkańcy Torunia otrzymywali swoje posiłki zawsze na czas.  W rejonie dostaw naszego cateringu dietetycznego są okręgi: Podgórz, Stawki, Rudak, Czerniewice, Kaszczorek, Bielawy-Grębocin, Skarpa, Rubinkowo, Jakubskie-Mokre, Wrzosy, Chełmińskie, Staromiejskie oraz Bydgoski.

Dzięki współpracy z wykfalifikowanymi dostawcami wszystkie diety Tajm na terenie Torunia dowozimy każdego dnia w pomiędzy godziną 2-gą, a 7-mą.