fbpx
catering dietetyczny bródno tajm

Dieta pudełkowa Warszawa Bródno

Prawidłowe odżywianie jest ogromnie ważne dla zdrowia całego naszego organizmu. Wszyscy wiemy, że najlepsze są domowe posiłki, przygotowywane z doskonałej jakości produktów. Jednak wymaga to dużo czasu i pracy, dlatego pozwól, aby Twoją dietą zajęli się specjaliści.

Catering dietetyczny Tajm z dostawą na warszawskim Bródnie to zdrowa, zbilansowana wysokojakościowa dieta z dowozem pod wskazany adres.

Kup sobie czas z cateringiem dietetycznym Tajm Warszawa Bródno

Wieloletnie doświadczenie naszych szefów kuchni ma ogromny wpływ na wyjątkowy smak oraz dużą różnorodność w dietach Tajm.

Do produkcji posiłków wykorzystujemy wyselekcjonowane produkty od sprawdzanych producentów oraz dostawców.

Dieta pudełkowa Tajm oparta jest na wiedzy dyplomowanych dietetyków klinicznych, którzy każdego dnia czuwają na prawidłowym bilansem kalorycznym oraz odpowiednim rozkładem makroskładników.

Catering dietetyczny z dowozem Warszawa Bródno

Dostawy naszych diet w dzielnicy Bródno realizowane są od poniedziałku do soboty pomiędzy godziną 1-szą, a 7-mą rano.  Catering dietetyczny na sobotę i niedzielę dowozimy wspólnie.

Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami cateringu dietetycznego, masz gwarancje terminowej dostawy wygodnej diety Tajm pod Twoje drzwi.