fbpx
Dieta pudełkowa Zambrów tajm

Dieta pudełkowa Zambrów

Oferta cateringu dietetycznego Tajm cieszy się coraz większą popularnością wśród świadomych konsumentów. W naszej firmie stawiamy na wysoką jakość wykorzystywanych produktów, różnorodność dań oraz odpowiednią zawartość składników odżywczych i mikroelementów.
Dieta pudełkowa Tajm już teraz dostępna jest dla wszystkich mieszkańców Zambrowa.

Catering dietetyczny Zambrów- dlaczego Tajm?

Klienci cateringu Tajm mają możliwość korzystania z bezpłatnych porad wykfalifikowanych dietetyków, którzy pomogą zarówno w wyborze odpowiedniej diety, ale równie chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości podczas korzystania z naszej diety pudełkowej.
To oni czuwają nad prawidłowym bilansem kalorycznym oraz zawartością niezbędnych witamin i minerałów w każdej z diet. Dzięki ogromnej wiedzy pionu dietetycznego, masz pewność, że niezależnie czy wybierzesz dietę ketogeniczną, odchudzającą czy sportową będzie ona prawidłowo skomponowana.

Wszystkie posiłku w cateringu dietetycznym Tajm z dostawą w Zambrowie przygotowywane są każdego dnia na bazie wysokiej jakość, świeżych produktów od sprawdzonych producentów. W naszej kuchni nie korzystamy z konserwantów i polepszaczy smaku. Szef kuchni wykorzystuje tylko naturalne przyprawy i zioła, a dodatkowo pełen skład naszych dań znajduje się na etykietach.

Catering dietetyczny Tajm w Zambrowie to gwarancja wysokojakościowej, wygodnej diety pudełkowej z dostawą na wskazany adres.

Dieta pudełkowa Zambrów – darmowa dostawa

Nad terminowymi dostawami Twojej diety pudełkowej Tajm do Zambrowa czuwa zespół logistyczny z wieloletnim doświadczeniem. Wszystkie zamówienia w Twoim mieście realizowane są pomiędzy godziną 2-gą, a 7-mą rano. W cateringu dietetycznym Tajm dostawa jest bezpłatna, niezależnie w której części miasta mieszkasz.