fbpx
dieta pudełkowa z wyborem menu tajm catering

Dieta premium z wyborem menu

Dieta Wybór Menu Premium daje Wam możliwość skomponowania posiłków pod swoje upodobania kulinarne.

Zawiera posiłki z diet:
Low Carb
Redukcyjnej
Sportowej
Ketogenicznej
Wegetariańskiej
Z niskim indeksem glikemicznym
Klasycznej 5 posiłków

Każdy z pięciu posiłków w ciągu dnia jest dostępny w 6 (II śniadanie) lub 8 (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) wariantach! Sami możecie zdecydować, czy macie ochotę na słodkie, czy wytrawne śniadanie. Nie lubicie zup i wolicie zastąpić je sałatką lub koktajlem? Teraz to nie problem. Chcecie bardzo ograniczyć mięso, ale nie rezygnować z niego zupełnie? Macie szansę o tym decydować.

Dla kogo jest Wybór Menu Premium?

Dla osób, które:

  • chcą schudnąć, a przy jeść smacznie i zdrowo każdego dnia,
  • uprawiają sport i chcą dostosować posiłki do swoich potrzeb energetycznych i dietetycznych,
  • lubią potrawy inspirowane kuchniami całego świata,
  • chcą mieć kontrolę nad tym, co jedzą – zarówno pod kątem składników, jak i rozkładu makroskładników w diecie,
  • lubią mieć duży wybór i decydować, na co mają ochotę,
  • są zabiegane – catering dietetyczny pomaga zaoszczędzić czas, który normalnie trzeba poświęcić na planowanie, zakupy i przygotowywanie posiłków.

*Nie zapomnij wybrać swoich ulubionych posiłków. Jeśli zapomnisz dokonać wyboru, dostarczymy Ci dietę bazową, czyli klasyczną.
*W Wyborze Menu posiłki można składać, edytować oraz wybierać następująco:
– w piątek do 11:59 na poniedziałek,
– w sobotę do 11:59 na wtorek,
– w poniedziałek do 11:59 na środę,
– we wtorek do 11:59 na czwartek,
– w środę do 11:59 na piątek,
– w czwartek do 11:59 na sobotę i niedzielę.

Posiłki w diecie PREMIUM Z WYBOREM MENU wybierzesz spośród 38 DAŃ z naszej oferty.

Zamów dietę "Premium z wyborem menu" na dowloną ilość dni. Pamiętaj, że dieta jest dostępna tylko dla zalogowanych uzytkowników.

 

Wybieraj z menu ulubione posiłki maksymalnie na 5 dni do przodu. Możesz wybierać z diety sportowej, odchudzającej, wegetariańskiej, klasycznej i z niskim IG.

 

Oszczędzaj czas na gotowaniu i ciesz się różnorodnymi zbilansowanymi posiłkami przygotowanymi ze świeżych składników.

Dlaczego mogę wybierać posiłki "tylko" 5 dni do przodu nawet przy zakupie diety na dłuższy okres?

Nie działamy szablonowo i nie powtarzamy naszego menu! W naszych dietach zawsze znajdziecie coś nowego. Dzięki menu planowanemu na bieżąco jesteśmy w stanie zachwycać Was za każdym razem. Menu na wszystkie diety planujemy na bieżąco obserwując trendy na rynku spożywczym. Cały czas wymyślamy nowe potrawy i szukamy nowych przepisów, aby zadowolić i zaskoczyć Wasze podniebienia. W planowaniu nowego menu zawsze bierzemy pod uwagę Wasze opinie na temat naszych posiłków. Staramy się przeplatać te najwyżej oceniane z nowymi potrawami. W związku z menu planowanym na bieżąco jesteśmy w stanie zapewnić kreatywne i przemyślane dania, które są w odpowiedni sposób zbilansowane, a ich kaloryczność, oraz rozkład makroskładników zawsze w jasny sposób opisana na każdej etykiecie.

Dieta premium z wyborem menu skierowana jest do osób, które lubią mieć wybór i chcą decydować o swoich posiłkach, jednocześnie nie zaburzając bilansu energetycznego w ciągu dnia. Jest też wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie potrafią zdecydować się na jedną dietę i chcą stworzyć swój własny wariant np.: dietę flexi. Dieta jest dostępna w wariantach: 1200, 1500, 1800, 2000, 2200, 2500 oraz 3000 kcal. Sami wybieracie czy dieta będzie składała się z 3 posiłków czy z 5 lub 6. Możecie dowolnie dodawać kolejne posiłki lub z nich rezygnować. W razie jakichkolwiek pytań kontaktujcie się z naszym działem dietetyki.