fbpx
dieta pudełkowa z wyborem menu tajm catering

Dieta premium z wyborem menu

Dieta premium z wyborem menu daje Wam szanse na dobranie posiłków pod swoje upodobania kulinarne. Każdy z pięciu posiłków w ciągu dnia możecie wybrać z kilku oferowanych wariantów. Sami możecie zdecydować, czy macie ochotę na słodkie czy wytrawne śniadanie. Nie lubicie zup i wolicie zastąpić je sałatką lub koktajlem – teraz to nie problem. Chcecie bardzo ograniczyć mięso, ale nie rezygnować z niego zupełnie, macie szanse o tym decydować. Możecie mieszać dowolnie dostępne warianty.

Dajemy Wam możliwość stworzenia swojej własnej diety. Wszystkie posiłki są odpowiednio zbilansowane w dostępnych kalorycznościach. Każdy posiłek jest dokładnie opisany, wszystkie informacje znajdziecie na etykiecie.

Posiłki w diecie PREMIUM Z WYBOREM MENU wybierzesz spośród 37 DAŃ z naszej oferty.

Zamów dietę "Premium z wyborem menu" na dowlona ilość dni. Pamiętaj, że dieta jest dostępna tylko dla zalogowanych uzytkowników.

 

Wybieraj z menu ulubione posiłki maksymalnie na 5 dni do przodu. Możesz wybierać z diety sportowej, odchudzającej, wegetariańskiej, klasycznej i z niskim IG.

 

Oszczędzaj czas na gotowaniu i ciesz się różnorodnymi zbilansowanymi posiłkami przygotowanymi ze świeżych składników.

Menu na najbliższy tydzień

( 26 września - 02 października )

Dlaczego mogę wybierać posiłki "tylko" 5 dni do przodu nawet przy zakupie diety na dłuższy okres?

Nie działamy szablonowo i nie powtarzamy naszego menu! W naszych dietach zawsze znajdziecie coś nowego. Dzięki menu planowanemu na bieżąco jesteśmy w stanie zachwycać Was za każdym razem. Menu na wszystkie diety planujemy na bieżąco obserwując trendy na rynku spożywczym. Cały czas wymyślamy nowe potrawy i szukamy nowych przepisów, aby zadowolić i zaskoczyć Wasze podniebienia. W planowaniu nowego menu zawsze bierzemy pod uwagę Wasze opinie na temat naszych posiłków. Staramy się przeplatać te najwyżej oceniane z nowymi potrawami. W związku z menu planowanym na bieżąco jesteśmy w stanie zapewnić kreatywne i przemyślane dania, które są w odpowiedni sposób zbilansowane, a ich kaloryczność, oraz rozkład makroskładników zawsze w jasny sposób opisana na każdej etykiecie.

Dieta premium z wyborem menu skierowana jest do osób, które lubią mieć wybór i chcą decydować o swoich posiłkach, jednocześnie nie zaburzając bilansu energetycznego w ciągu dnia. Jest też wspaniałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie potrafią zdecydować się na jedną dietę i chcą stworzyć swój własny wariant np.: dietę flexi. Dieta jest dostępna w wariantach: 1200, 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal. Sami wybieracie czy dieta będzie składała się z 3 posiłków czy z 5 lub 6. Możecie dowolnie dodawać kolejne posiłki lub z nich rezygnować. W razie jakichkolwiek pytań kontaktujcie się z naszym działem dietetyki.