fbpx

Wrocław i okolice

Już teraz możesz zamówić catering dietetyczny TAJM do Wrocławia i okolic, cieszyć się wygodą oraz smacznymi posiłkami jakie gwarantuje nasz catering pudełkowy.

Dostawy realizowane są w godzinach 4:30-8:00.
W sobotę rano dostarczamy diety na cały weekend.

Jakość

TAJM to gwarancja dostawy najwyższej jakości produktów przez nasz catering pudełkowy na terenie Wrocławia. Łamiemy szarość życia w mieście, dając Ci w naszej diecie pudełkowej zamknięty, egzotyczny, wykwintny świat smaków i aromatów. W naszej diecie znajdziesz kolory najodleglejszych zakątków świata i na nowo odkryjesz rodzime dania.

Profesjonalizm

TAJM to catering dietetyczny, który tworzą eksperci w zakresie odżywiania. Każdy z nas jest miłośnikiem innej, choć zawsze wspaniałej kuchni. Nasze doświadczenie zdobyte w kuchniach całego świata ukształtowało wyjątkowe podejście do serwowanych potraw.

Zaangażowanie

Nasz zespół wykwalifikowanych dietetyków z pasją i ogromnym zaangażowaniem codziennie dba o to, aby wasze posiłki były w 100% zdrowe, świeże, zbilansowane, pełne witamin i składników odżywczych. W każde pudełko wkładamy maksimum serca i miłości do zdrowego odżywiania, którym pragniemy Was zarażać!

Dopasuj catering do swoich potrzeb

Oblicz zapotrzebowanie