fbpx

Dowiedz się

jak zdrowo i smacznie zadbać o formę.

odbierz prezent

Jak zdrowo i smacznie zadbać o formę?

Korzystając z naszego doświadczenia w dietetyce, przygotowaliśmy dla Ciebie e-book, który pokaże Ci jak zdrowo, smacznie i skutecznie się odchudzać? 

Co znajdziesz w e-booku?

  • Mity dotyczące odchudzania
  • Jak catering dietetyczny pomaga w nabyciu prawidłowych nawyków żywieniowych?
  • Polskie Superfood
  • Vademecum dietetyczne
  • 3 przepisy na dietetyczne, smaczne posiłki!

Odbierz e-book na wybraną dietę pudełkową, która pomoże Ci wyrobić zdrowe nawyki żywieniowe.

Opinie o cateringu TAJM

Tajm to naprawdę najlepszy catering jaki jadłam, a doświadczenie mam już spore. Przede wszystkim smak potraw, różnorodność diet i co rzadko spotykane, przepiękny wygląd dań sprawia, że przy każdym posiłku czuje się, jakbym jadła danie z restauracji. Polecam z całego serca i oczywiście brzucha! 💜

Joanna Cesarz - modelka, zwyciężczyni #Supermodelka Plus Size Dieta Niski Indeks Glikemiczny

Żyję bardzo intensywnie, całe dnie spędzając poza domem. Kiedy wracam do domu, nie musze już myśleć o kolejnych godzinach spędzonych na przygotowywaniu sobie posiłków, bo o to zadba Tajm. Podoba mi się idea „tajm”, gdzie na każdym pudełku napisane jest, ile czasu zaoszczędziłam. Dania są różnorodne, sama przygotowując sobie posiłki nie miałabym takiej możliwości. Dzięki tajm mam świadomość, że dostarczam organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje każdego dnia. Wybrałam tajm również z tego powodu, że mają dużą różnorodność diet. Lubię czasem coś zmienić i daje to mi taka możliwość. Uwielbiam TAJM za ich śniadania 🙂 a to mój ulubiony posiłek z całego dnia!

Marta Gorąca - trenerka Dieta Bez laktozy&bez glutenu