fbpx

FAQ

Dieta pudełkowa to zestaw pełnowartościowych posiłków dostosowanych do Twoich potrzeb. Wybierz dietę w odpowiedniej dla siebie kaloryczności, a my przygotujemy dla Ciebie pięć (lub mniej) odpowiednio zbilansowanych i zróżnicowanych posiłków.
W naszym cateringu znajdziesz aż 17 diet w dwóch odmiennych liniach. W skład linii classic wchodzą: dieta odchudzająca klasyczna, sportowa klasyczna, wegetariańska klasyczna, dieta z niskim indeksem glikemicznym klasyczna, a także wariant składający się z 3 posiłków – domowe pudełko. Natomiast w linii premium oferujemy: dietę odchudzającą, sportową, wegetariańską, wegetariańską z rybami, bez laktozy, bez glutenu, bez glutenu i laktozy, z niskim indeksem glikemicznym, ketogeniczną, SIRT, wzmacniającą odporność oraz detoks sokowy.
Kieruj się własnymi preferencjami żywieniowymi. Na naszej stronie internetowej znajdziesz konfigurator diet, który wskaże najbardziej odpowiednią dietę dla Ciebie. W wyborze diety oraz odpowiedniej kaloryczności pomoże Ci również nasz zespół wykwalifikowanych dietetyków.
W naszym cateringu oferujemy diety odpowiednie dla osób z nietolerancjami na laktozę oraz gluten. Jednocześnie ostrzegamy, że dieta ta nie będzie odpowiednia dla osób chorujących na celiakię z powodu możliwości śladowego wystąpienia glutenu w posiłkach, co wynika z określonej technologii produkcji.
Można by je wymieniać długo... Najważniejsze z nich to przede wszystkim: poprawa zdrowia, samopoczucia, optymalizacja masy ciała oraz ogromna oszczędność czasu.
Menu jest dostępne na naszej stronie internetowej tajm.pl 
Co czwartek jest ono aktualizowane o menu na kolejny tydzień. Nasi Klienci mają do niego dostęp również w Panelu Klienta.
Oczywiście! Kolejność spożywanych posiłków można dostosować do własnych upodobań i trybu życia.
Informację o kaloryczności znajdziesz na etykiecie każdego naszego pudełka.
Lista składników, alergenów oraz makroskładników znajduje się na etykiecie każdego posiłku.
Pewnie, że tak! Nasi dietetycy służą pomocą przy wyborze odpowiedniej diety. Skontaktuj się przez Facebooka, mailowo (dietytyka@tajm.pl) lub telefonicznie (+48 691 540 005) w godzinach pracy Działu Dietetyki ( 7-15 od poniedziałku do piątku.)
Istnieje możliwość wykluczenia poszczególnych składników (będących alergenami) po uprzednim zatwierdzeniu tej zmiany przez nasz Dział Dietetyki. Koszt każdego wykluczenia to 4,00 zł i należy go dodatkowo doliczyć do ceny każdego dnia diety.
Oczywiście! Nasze posiłki są dostosowane do podgrzewania w mikrofali. Pamiętaj o zdjęciu folii!
Na etykiecie każdego posiłku znajduje się informacja o propozycji podania: na ciepło lub na zimno. Pamiętaj, że to tylko propozycja – jeśli masz ochotę zjeść posiłek w inny sposób – zrób to 😊
Nasze diety dostarczamy do Klientów na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego, Warszawy, Wrocławia, Opola, Brzegu, Oławy, Oleśnicy, Kątów Wrocławskich, Świdnicy, Wałbrzycha, Legnicy oraz Jeleniej Góry.
Dostawy odbywają się dnia poprzedzającego dietę w godzinach: - miasto Łódź 17.00-24.00 - teren województwa łódzkiego 22.00-6.00 Diety na terenie Wrocławia oraz pozostałych miejscowości dostarczane są w dniu, w którym będzie spożywana dieta w godzinach: 2.00-8.00.
Można mieć kilka adresów dostaw i dowolnie nimi dysponować.
Oczywiście. W celu zmiany adresu dostawy prosimy o kontakt z BOK pod numerem telefonu: 663 12 00 12 maksymalnie do godziny 15.00 dnia poprzedzającego dietę.
Po złożeniu zamówienia Dział Logistyki skontaktuje się z Tobą 2 dni przed pierwszą dostawą paczki w celu ustalenia szczegółów dostawy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się zawsze dostosować do jego potrzeb i wymagań. Standardowa dostawa jest bezkontaktowa. Paczki dostarczamy pod drzwi lub, jeśli Klient złoży taką dyspozycję, pozostawiamy je dodatkowo zabezpieczone na zewnątrz, w uprzednio ustalonym z Klientem miejscu.
Wszelkich informacji na temat dostawy diet udziela Dział Logistyki pod numerem telefonu 663 830 004.