fbpx

Tajm oferuję dietę pudełkową,
w której skład, oprócz jedzenia,
wchodzi pasja i doświadczenie.

Dieta pudełkowa oferowana przez Tajm to gwarancja dostawy najwyższej jakości produktów. Co daje nam pewność bycia najlepszymi? Tutaj wypada napisać kilka słów o kuchni inspirowanej podróżami – w skrócie TAJM. Zabieramy Cię w podróż dookoła smaków! Największą pasją naszego zespołu są doznania kulinarne całego świata. Łamiemy szarość życia w mieście, dając Ci w naszej diecie pudełkowej zamknięty, egzotyczny, wykwintny świat smaków i aromatów. W naszej diecie znajdziesz kolory najodleglejszych zakątków świata. Na nowo odkryjesz nie tylko rodzime dania, ale również wykwintną kuchnię francuską, minimalistyczną i wyjątkowo świeżą kuchnię japońską, aromatyczną, roztańczoną kuchnię bałkańską, odważną kuchnię norweską prawdziwych wikingów, ale też gorącą i tajemniczą kuchnię Zanzibaru.

Transparentność składników diety pudełkowej

Musisz nas poznać! Dlaczego? Bo my bardzo chcemy poznać Ciebie! Zastanawiasz się nad wyborem cateringu dietetycznego? Chcesz zmienić swoje życie i nawyki? Może masz już nasze magiczne pudełka? Wpadnij do nas. Obierz swoją dietę i poznaj naszych kucharzy, dietetyczki, zobacz, jak wygląda nasza kreacja dań, jakość składników, których używamy. Wprowadzamy nową kategorię diety pudełkowej. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nie interesują nas trendy czy masówki – liczysz się tylko TY!  Poznaj naszą spiżarnię z własnymi kiszonkami, produktami najwyższej jakości. Powąchaj ziół od zaprzyjaźnionego dostawcy. Razem zmienimy spojrzenie na catering dietetyczny. Będzie on czymś wyjątkowym, bo NASZYM!

Profesjonalizm
w komponowaniu
planów cateringu
dietetycznego

TAJM to catering dietetyczny, który tworzą eksperci w zakresie odżywiania. Każdy z nas jest miłośnikiem innej, choć zawsze wspaniałej kuchni. Nasze doświadczenie zdobyte w kuchniach całego świata ukształtowało wyjątkowe podejście do serwowanych potraw. Każda z nich ma być idealna, świeża i obłędnie smaczna.

Kucharze cateringu
dietetycznego
z misją

Gdy zajrzycie do naszej kuchni, poznacie zgrany zespół. Każdy z nas jest inny i to sprawia, że w naszych pudełkach zobaczysz gigantyczną różnorodność. W każdym daniu przemycamy cząstkę siebie. Najbardziej wyjątkowym smakiem naszych potraw jest smak szczęścia i totalnego chill-u. Spróbuj, przekonaj się i poznaj nas.

Jakość składników
diety pudełkowej

Współczesny świat wymaga od nas coraz więcej, żyjemy w ciągłym pędzie pomiędzy pracą, domem a codziennymi obowiązkami. Ciągła walka z czasem sprawia, że nie jesteśmy w stanie poświęcić sobie i swojemu zdrowiu tyle uwagi, ile należy.

Profesjonalni dietetycy
Tajm gwarancją
jakości wyborów

Nasz zespół wykwalifikowanych dietetyków z pasją i ogromnym zaangażowaniem codziennie dba o to, aby wasze posiłki były w 100% zdrowe, świeże, zbilansowane, pełne witamin i składników odżywczych. W każde pudełko wkładamy maksimum serca i miłości do zdrowego odżywiania, którą pragniemy Was zarażać!

Dopasuj catering do swoich potrzeb

Oblicz zapotrzebowanie