fbpx

Tajm oferuje dietę pudełkową,
w której skład, oprócz jedzenia,
wchodzi pasja i doświadczenie.

Dieta pudełkowa cateringu Tajm to najwyższej jakości posiłki, przygotowane ze świeżych produktów pozyskiwanych od sprawdzonych dostawców. Łamiemy szarość życia codziennego, dając Ci w naszej diecie pudełkowej zamknięty, egzotyczny, wykwintny świat smaków i aromatów.

Efekty naszej pracy są widoczne na zewnątrz. Z dumą możemy się pochwalić prestiżowym wyróżnieniem Zdrowa Marka Roku 2021, które potwierdza nie tylko jakość naszych diet ale dodaje nam motywacji do dalszej ciężkiej pracy. Zobacz certyfikat.

Transparentność składników diety pudełkowej

Musisz nas poznać! Dlaczego? Bo my bardzo chcemy poznać Ciebie! Zastanawiasz się nad wyborem cateringu dietetycznego? Chcesz zmienić swoje życie i nawyki? Może masz już nasze magiczne pudełka? Wpadnij do nas. Obierz swoją dietę i poznaj naszych kucharzy, dietetyczki, zobacz, jak wygląda nasza kreacja dań, jakość składników, których używamy. Wprowadzamy nową kategorię diety pudełkowej. Jesteśmy tu dla Ciebie.

Nie interesują nas trendy czy masówki – liczysz się tylko TY!  Poznaj naszą spiżarnię z własnymi kiszonkami, produktami najwyższej jakości. Powąchaj ziół od zaprzyjaźnionego dostawcy. Razem zmienimy spojrzenie na catering dietetyczny. Będzie on czymś wyjątkowym, bo NASZYM!

Profesjonalizm
w komponowaniu
planów cateringu
dietetycznego

TAJM to catering dietetyczny, który tworzą eksperci w zakresie odżywiania. Każdy z nas jest miłośnikiem innej, choć zawsze wspaniałej kuchni. Nasze doświadczenie zdobyte w kuchniach całego świata ukształtowało wyjątkowe podejście do serwowanych potraw. Każda z nich ma być idealna, świeża i obłędnie smaczna.

Kucharze cateringu
dietetycznego
z misją

Gdy zajrzycie do naszej kuchni, poznacie zgrany zespół. Każdy z nas jest inny i to sprawia, że w naszych pudełkach zobaczysz gigantyczną różnorodność. W każdym daniu przemycamy cząstkę siebie. Najbardziej wyjątkowym smakiem naszych potraw jest smak szczęścia i totalnego chill-u. Spróbuj, przekonaj się i poznaj nas.

Jakość składników
diety pudełkowej

Współczesny świat wymaga od nas coraz więcej, żyjemy w ciągłym pędzie pomiędzy pracą, domem a codziennymi obowiązkami. Ciągła walka z czasem sprawia, że nie jesteśmy w stanie poświęcić sobie i swojemu zdrowiu tyle uwagi, ile należy.

Profesjonalni dietetycy
Tajm gwarancją
jakości wyborów

Nasz zespół wykwalifikowanych dietetyków z pasją i ogromnym zaangażowaniem codziennie dba o to, aby wasze posiłki były w 100% zdrowe, świeże, zbilansowane, pełne witamin i składników odżywczych. W każde pudełko wkładamy maksimum serca i miłości do zdrowego odżywiania, którą pragniemy Was zarażać!

Dopasuj catering do swoich potrzeb

Oblicz zapotrzebowanie