fbpx
Promocja

NOWA Ja NOWY Ty!

Buduj nową formę z TAJM z zgarnij rabat nawet 30%

Zamów w dniach 27.12.22 - 31.01.23 dowolną dietę na kod: NowaTy - dla Niej lub na kod: NowyTy - dla Niego i uzyskaj nawet 30% rabatu.

Kody z rabatem 15% łączą się z rabatami z oferty za długość zamówienia.

Zamów
Promocja

PRZETESTUJ TAJM!

Już teraz możesz przetestować TAJM z rabatem 30%! Nigdy u nas nie zamawiałeś, ale nie jesteś pewny czy nasz catering dietetyczny jest dla Ciebie? Teraz to nie problem! Z myślą o Tobie powstała oferta dni próbnych! Skorzystaj od 1 do 3 dni testowych, bez żadnych zobowiązań! Kto wie… może się w nas zakochasz ;) …
Zamówienia TYLKO telefonicznie PRZEZ BIURO OBSŁUGI KLIENTA, tel.: +48 663 12 00 12. Pracujemy pon. - pt. w godzinach 7.00 - 16.00, sob. 7.00 - 15.00.

Zamów
Promocja

ZAPRASZAJ SWOICH ZNAJOMYCH!

Wysyłaj indywidualny kod zniżkowy do swoich znajomych! Twoi bliscy otrzymają dodatkowo 5% rabatu na pierwsze zamówienie, a Ty otrzymasz 20 zł za pierwsze zamówienie znajomego!

Zamów
Promocja

TAJM SKARBONKA!

Za każde wydane 50 zł otrzymasz 50 pkt. W dowolnym momencie możesz wymienić punkty na złotówki i w całości lub części opłacić swoje zamówienie, wymienić punkty na rabat lub podarować voucher bliskiej osobie.

Zamów
Promocja

WYRAŹ ZGODĘ MARKETINGOWĄ!

Nie przegap naszych promocji i super okazji! Obiecujemy, że nie spamujemy! Jeśli chcesz być informowany o rabatach, nowościach w ofercie czy smaczkach, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie – zaznacz zgodę marketingową a otrzymasz EXTRA 10 zł oraz dostęp do ofert specjalnych TYLKO dla stałych Klientów!

Zamów