fbpx
dieta pudełkowa Wieliczka tajm

Wygodna dieta pudełkowa Wieliczka

Smaczne, zdrowe i pełnowartościowe dania w codziennej diecie są kluczem do lepszego samopoczucia i energii na cały dzień. Catering pudełkowy Tajm w Wieliczce- to kompozycja różnorodnych smaków, bogactwa witamin oraz wygody.

Wieliczka- całe miasto w zasięgu cateringu dietetycznego Tajm.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w tworzeniu diety pudełkowej. Jako zawodowcy zatrudniamy tylko wykfalifikowanych dietetyków klinicznych oraz wyjątkowych szefów kuchni. Nasz zespół każdego dnia z pełnym zaangażowaniem dba o prawidłowy bilans i rozkład makroskładników we wszystkich dietach z naszej oferty.  W cateringu dietetycznym Tajm masz do wyboru m.in. dietę odchudzającą, ketogeniczną, wegetariańską czy sportową. Dla osób z nietolerancjami proponujemy dietę bez glutenu i laktozy. Przykładamy ogromną uwagę do jakości wykorzystywanych produktów. Świeże, smaczne i zdrowe dania są nieodzownym elementem diety pudełkowej Tajm, dostępnej również w Wieliczce.

Polecamy dietę pudełkową Tajm- zamów z dostawą pod dom.

Dostawy na terenie Wieliczki odbywają się pomiędzy godziną 2 a 7 rano. Nasi kurierzy dbają, aby Twoje 5 posiłków dziennie czekało na Ciebie pod drzwiami o poranku.

Dostarczamy dietę pudełkową w całej Wieliczce. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców dzielnic: Bogucice, Centrala, Glinki, Gościniec, Grabówki, Klasno, Kłosów, Kolonia, Kopalina, Koszutka, Krzyszkowice, Krzyżowa, Lednica Dolna, Lekarka, Podlesie, Turówka, Zadory.