fbpx

Aktualności

Oszczędzaj Tajm

29 grudnia 2021

Brak czasu w dzisiejszym świecie stał się niestety społeczną normą. Wiele możliwości, wiele obowiązków, wiele planów, gonitwa dnia codziennego, sprawia, że brakuje nam czasu na przyziemne obowiązki, które zamiast sprawiać nam radość, powodują stan wewnętrznego napięcia.

W powszechności napiętych harmonogramów, wiru zajęć, zapominamy o tym jak ważna jest zbilansowana dieta dla zdrowia naszego organizmu, a także samopoczucia.  Tej niewielkiej chwili wolnego czasu, którą znajdujemy tylko dla siebie, nie mamy ochoty przeznaczać na gotowanie, szukanie produktów wysokiej jakości oraz planowanie zbilansowanego jadłospisu. Zapominamy przy tym jak istotne i przyjemne jest celebrowanie posiłków.

Catering dietetyczny Tajm jest rozwiązaniem przygotowanym specjalnie dla Ciebie! Dieta pudełkowa Tajm to przede wszystkim wyselekcjonowane produkty, aromatyczne przyprawy, smaki świata zbilansowane przez zespół ekspertów dietetyki i kucharzy, którzy z pasji i miłości do jedzenia przygotowują unikatowe dania zamknięte w pudełkach, abyś mógł cieszyć się posiłkiem w dowolnej chwili i miejscu, dbając przy tym o ciało i duszę! Catering dietetyczny Tajm, to nie tylko posiłek, to także chwila zatrzymania się, rozkoszowania potrawą i czerpania przyjemności z jedzenia.

Menu diety pudełkowej Tajm pozwoli zadbać Ci o Twój organizm, regularność posiłków, idealny balans pomiędzy białkiem, węglowodanami i tłuszczami, dostarczone witaminy i minerały dla Twojego ciała sprawią, że zyskasz energię i siłę na zmierzenie się z wyzwaniami stawianymi przez codzienność.

Catering dietetyczny Tajm każdego dnia dostarczy Ci zestaw pełnowartościowych, wyselekcjonowanych, różnorodnych dań, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. To Ty decydujesz o produktach, które lubisz i wybranej przez Ciebie kaloryczności. Dieta pudełkowa Tajm dopasowana została do Twoich upodobań i możliwości.

Tajm sprawi, że zyskasz nie tylko czas, a także zdrowe ciało i wyśmienity nastrój! Oszczędzaj czas z Tajm!