fbpx

Dieta Wybór menu Reduced Carb

Zależy Ci na redukcji węglowodanów w diecie, jednocześnie pragnąc zachować szeroki wybór posiłków? Wypróbuj dietę niskowęglowodanową Reduced Carb z Wyborem Menu!

To plan żywieniowy, w którym ograniczamy ilość łatwo przyswajalnych węglowodanów na rzecz zwiększonej podaży białka i tłuszczu. Zbilansowane posiłki z obniżoną zawartością łatwo przyswajalnych cukrów korzystnie wpływają na poprawę wrażliwości tkanek na insulinę, co czyni tę dietę pomocną w krótkim okresie dla osób z insulinoopornością i otyłością. Zwiększona ilość produktów bogatych w białko pomaga utrzymać uczucie sytości na dłużej, co jest istotne podczas procesu redukcji masy ciała.

Nasi doświadczeni dietetycy i kucharze zadają sobie sprawę z istoty zbilansowanych i różnorodnych posiłków.

 

*Pamiętaj, że wybierasz posiłki z różnych diet. Dlatego końcowa kaloryczność może być nieco mniejsza lub większa od zakładanej kaloryczności diety.
*Nie zapomnij wybrać swoich ulubionych posiłków. Jeśli zapomnisz dokonać wyboru, dostarczymy Ci dietę bazową, czyli low carb.
*W Wyborze Menu posiłki można składać, edytować oraz wybierać następująco:

– w piątek do 11:59 na poniedziałek,
– w sobotę do 11:59 na wtorek,
– w poniedziałek do 11:59 na środę,
– we wtorek do 11:59 na czwartek,
– w środę do 11:59 na piątek,
– w czwartek do 11:59 na sobotę i niedzielę.

Posiłki w diecie REDUCED CARB Z WYBOREM MENU wybierzesz spośród 13 DAŃ z naszej oferty.

Zamów dietę " z wyborem menu" na dowloną ilość dni. Pamiętaj, że dieta jest dostępna tylko dla zalogowanych uzytkowników.

 

Wybieraj z menu ulubione posiłki maksymalnie na 5 dni do przodu. Możesz wybierać z diety sportowej, odchudzającej, wegetariańskiej, klasycznej i z niskim IG.

 

Oszczędzaj czas na gotowaniu i ciesz się różnorodnymi zbilansowanymi posiłkami przygotowanymi ze świeżych składników.

Dieta niskowęglowodanowa, specjalnie dostosowana do Twoich potrzeb!

Stwórz dostosowany do siebie jadłospis obejmujący aż 15 posiłków! Wybieraj spośród dań z diety low carb, keto i o niskim indeksie glikemicznym. W menu znajdziesz mięso, ryby, jaja, produkty mleczne, oleje, nasiona i orzechy. Oczywiście, pełnoziarniste pieczywo, makarony i kasze również są dostępne, jednak w zmniejszonej ilości. Nie zwlekaj dłużej! Wypróbuj dietę niskowęglowodanową z Wyborem Menu Reduced Carb i ciesz się różnorodnością posiłków!