fbpx

Dieta Wybór menu Wege

Stwórz indywidualny plan żywieniowy obejmujący aż 15 wegetariańskich posiłków każdego dnia i rozkoszuj się jedzeniem, które kochasz! W diecie Wege z wyborem menu, to TY masz kontrolę!

Dieta Wybór Menu Wege została specjalnie opracowana dla osób, które pragną dostosować swoją dietę do indywidualnych preferencji żywieniowych. Dzięki temu wariantowi, samodzielnie wybierasz, NA CO MASZ OCHOTĘ! Masz możliwość dowolnej modyfikacji swojego menu.

 

*Pamiętaj, że wybierasz posiłki z różnych diet. Dlatego końcowa kaloryczność może być nieco mniejsza lub większa od zakładanej kaloryczności diety.
*Nie zapomnij wybrać swoich ulubionych posiłków. Jeśli zapomnisz dokonać wyboru, dostarczymy Ci dietę bazową, czyli wegetariańską.
*W Wyborze Menu posiłki można składać, edytować oraz wybierać następująco:

– w piątek do 11:59 na poniedziałek,
– w sobotę do 11:59 na wtorek,
– w poniedziałek do 11:59 na środę,
– we wtorek do 11:59 na czwartek,
– w środę do 11:59 na piątek,
– w czwartek do 11:59 na sobotę i niedzielę.

Posiłki w diecie WEGE Z WYBOREM MENU wybierzesz spośród 15 DAŃ z naszej oferty.

Zamów dietę " z wyborem menu" na dowloną ilość dni. Pamiętaj, że dieta jest dostępna tylko dla zalogowanych uzytkowników.

 

Wybieraj z menu ulubione posiłki maksymalnie na 5 dni do przodu. Możesz wybierać z diety sportowej, odchudzającej, wegetariańskiej, klasycznej i z niskim IG.

 

Oszczędzaj czas na gotowaniu i ciesz się różnorodnymi zbilansowanymi posiłkami przygotowanymi ze świeżych składników.

Decyduj, co chcesz jeść!

Nasz Wybór Menu Wege obejmuje trzy rodzaje diet: wegetariańską, wegetariańską z niskim indeksem glikemicznym oraz wegetariańską z dodatkiem ryby. Wybierasz spośród aż 15 bezmięsnych posiłków każdego dnia!