fbpx
Dieta pudełkowa Kórnik tajm

Dieta pudełkowa Kórnik

Smaczne, wyjątkowo doprawione i różnorodne posiłki są stałym elementem diety pudełkowej Tajm w Kórniku.
Szeroka oferta diety pudełkowej Tajm jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby naszych klientów zamieszkałych na terenie Kórnika.

Catering dietetyczny z dostawą w Kórniku

Oferta cateringu dietetycznego Tajm jest dedykowana dla wszystkich mieszkańców Kórnika i okolic. Już niebawem dostawa Tajm będzie dostępna w całym województwie.

Wieloletnie doświadczenie w produkcji cateringu dietetycznego pozwala nam, na bycie liderem branży w Twoim mieście. Tajm to gwarancja wysoko jakościowej, zdrowej diety pudełkowej dostarczanej codziennie o poranku na wskazany adres.

Wykfalifikowany personel czuwa nad odpowiednim bilansem kalorycznym oraz rozkładem makroskładników we wszystkich naszych dietach.  Dieta odchudzająca, klasyczna czy ketogeniczna? Są to przykładowe diety z oferty naszego cateringu, wejdź na Tajm.pl i wybierz najlepszą dietę dla siebie.

Dieta pudełkowa Tajm w Kórniku- smak niczym z restauracji!

Spożywanie posiłków to o wiele więcej niż tylko odżywianie, dlatego w Tajm wybitni kucharze czuwają nad tym, aby nasz dania były smaczne i różnorodne. Wyselekcjonowane produkty od lokalnych dostawców w towarzystwie świeżych warzyw oraz doprawione „szczyptą miłości” przez szefa kuchni składają się na 5 posiłków dziennie od Tajm z dostawą pod wskazany adres.

Kurierzy Tajm realizują dostawy naszej diety pudełkowej od poniedziałku do soboty, w godzinach 2-7 rano. Dieta pudełkowa Tajm na sobotę i niedzielę dostarczana jest razem w całym Kórniku.