fbpx
Dieta pudełkowa Luboń tajm catering

Dieta pudełkowa Luboń

Wzrastająca świadomość społeczeństwa w zakresie wpływu właściwego odżywiania na zdrowie człowieka powoduje, że Polacy coraz częściej interesują się usługami cateringów dietetycznych. Już teraz mieszkańcy Lubonia mogą zamawiać dietę pudełkową od Tajm, sprawdzonego dostawcy z wieloletnim doświadczeniem.

Catering dietetyczny Luboń- dlaczego Tajm?

Zastanawiasz się, dlaczego to akurat Tajm powinien być cateringiem dietetycznym pierwszego wyboru? To proste, Tajm to gwarancja jakości, smaku i prawidłowego bilansu serwowanych dań, a dodatkowo terminowych dostaw pod wybrany adres na terenie całego Lubonia.

W naszym zespole zatrudniamy wykfalifikowanych dietetyków klinicznych, którzy każdego dnia czuwają nad odpowiednim ładunkiem energetycznym oraz rozkładem niezbędnych mikroelementów we wszystkich oferowanych dietach.

Skuteczna dieta pudełkowa powinna być również smaczna i różnorodna, dlatego kucharze Tajm każdego dnia wkładają w swoją prace ogrom pasji i zaangażowania.  Do przygotowywania naszych posiłków wykorzystujemy produkty tylko od sprawdzonych producentów, codziennie korzystamy ze świeżych warzyw i owoców oraz wysokiej jakości mięs i ryb.

Tajm catering dietetyczny w Luboniu- wygodna dieta pudełkowa przygotowana przez specjalistów.

Dostawy cateringu Tajm w Luboniu

Każdego dnia dział logistyki czuwa nad terminowością dostaw bez względu na to, w której części Lubonia mają być one zrealizowane.

Catering dietetyczny Tajm- cały Luboń w zasięgu. Dostawy diety pudełkowej Tajm realizowane są od poniedziałku do soboty. Posiłki na sobotę i niedzielę dostarczamy wspólnie.

Wszystkie dostawy w Luboniu odbywają się w pomiędzy godziną 2-gą, a 7-mą rano. Zależy nam, aby każdy klient mógł odebrać catering dietetyczny Tajm przed śniadaniem spod swoich drzwi.