fbpx
Dieta pudełkowa Nowy Targ tajm

Dieta pudełkowa Nowy Targ

Świeże, naturalne składniki są podstawą zdrowych i smacznych dań, które tworzymy w cateringu dietetycznym. Codziennie dostarczamy diety pudełkowe na terenie całego Nowego Targu pod wskazany adres.

Smaczny catering dietetyczny Nowy targ- wybierz Tajm!

Wszystkie posiłki, które przygotowujemy spełniają najwyższe normy jakościowe i smakowe. Doświadczeni szefowie kuchni dbają o wyjątkowy smak potraw i różnorodność w naszym menu.

Zdrowe, zbilansowane i smaczne posiłki Tajm są gwarancją sukcesu na drodze do zdrowego stylu życia. Nasi dietetycy pomogą w doborze najlepszej diety do Twoich potrzeb. W ofercie cateringu dietetycznego Tajm w Nowym Targu dostępne są m.in. dieta odchudzająca, Ketogeniczna, sportowa oraz o niskim indeksie glikemicznym.

Dieta pudełkowa z dostawą pod adres- Nowy Targ

Naszą ofertę diety pudełkowej w Nowym Targu kierujemy do mieszkańców: Starego Miasta, Śródmieścia, Równi Szaflarskiej, Ibisioru, Bóru, Niwy i Działu, Kowańca i Kokoszków, Podmieściska oraz Czerwonych.
Kurierzy  realizują dostawy w godzinach nocnych, gwarantujemy że Twoje posiłki dotrą pod drzwi przed 7 rano.  Dowozy posiłków odbywają się od poniedziałku do soboty, dietę na sobotę i niedzielę dostarczamy wspólnie.