fbpx
Dieta pudełkowa Rokietnica tajm catering

Dieta pudełkowa Rokietnica

Smaczne i zdrowe jedzenie to bardzo ważny element w holistycznym podejściu do zdrowia. Codzienne przygotowywanie pełnowartościowych posiłków jest bardzo pracochłonne, dlatego zostaw to specjalistom. Wybierz Tajm sprawdzonego dostawcę cateringu dietetycznego w Rokitnicy.

Catering dietetyczny z super menu w Rokietnicy

Różnorodne, smaczne posiłki w diecie pudełkowej Tajm to efekt pracy wyjątkowych kucharz, którzy swoje doświadczenie zdobywali w wielu zakątkach świata. Aromatyczne dania kuchni tajskiej, japoński ramen, polskie pierogi czy włoskie tiramisu- każdą z tych propozycji, możesz spotkać diecie pudełkowej Tajm z dostawą w Rokitnicy.

Zastanawiasz się jak to możliwe? W cateringu dietetycznym Tajm zatrudniamy dyplomowanych dietetyków, którzy od kilku lat komponują 5 posiłków dziennie nawet dla najbardziej wymagających klientów. Dla nas wyjątkowy smak oraz prawidłowy bilans makroskładników są tak samo ważny jak wysoka jakość wykorzystywanych produktów.

Zdrowe, smaczne wysokojakościowe posiłki to coś co wyróżnia dietę pudełkową Tajm na tle konkurencji w Rokietnicy.

Cała Rokietnica w zasięgu cateringu Tajm

Naszą ofertę cateringu dietetycznego kierujemy do wszystkich mieszkańców Rokietnicy. Dla nas nie ma znaczenia w której części miasta mieszkasz. Wszystkie zamówienia realizujemy pomiędzy godziną 2gą, a 7-mą rano. Diety pudełkowe Tajm w Rokietnicy dostarczamy od poniedziałku do soboty. Posiłki na sobotę i niedzielę dostarczamy wspólnie.

Zamów catering dietetyczny Tajm i ciesz się zaoszczędzonym czasem.