fbpx
catering dietetyczny szczyrk tajm dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa z dostawą Szczyrk

Smaczne i świeże jedzenie jest podstawą zdrowego stylu życia.  Planowanie oraz przygotowanie posiłków często zajmuje bardzo wiele czasu, dlatego niektórzy decydują się na fast-foody i dania gotowe z marketu, które są pełne chemii oraz polepszaczy smaku.  Catering dietetyczny Tajm w Szczyrku to gwarancja różnorodnych posiłków przygotowanych z najwyższej jakości produktów, o prawidłowym bilansie kalorycznym oraz odpowiednim rozkładem makroskładników. Z Tajm oszczędzasz swój czas, a my zadbamy o Twoje prawidłowe nawyki żywieniowe.

5 posiłków dziennie bogatych w niezbędne wartości odżywcze – catering dietetyczny Tajm w Szczyrku.

Praca, dom, szkoła, trening itd. w ciągu dnia trudno znaleźć dodatkowy czas na gotowanie. Z pośpiechu często sięgamy po niezdrowe przekąski, które nas osłabiają zamiast dodawać energii na cały dzień. Tajm to wygodna dieta pudełkowa z dostawą pod wskazany adres na terenie Szczyrku. Z naszą dietą nie musisz dłużej zastanawiać się co zjeść na obiad czy podwieczorek. Jako catering dietetyczny przygotujemy dla ciebie 5 posiłków dziennie, które zjesz ze smakiem bez żadnych wyrzeczeń. Nasze diety są wynikiem współpracy dietetyków dbających o prawidłowy bilans kaloryczny oraz rozkład makroskładników i doświadczonych kucharzy, dla których smak wydawanych potraw jest najważniejszy oraz działu pakowania, który na każdym etapie nadzoruje, aby w każdym pudełku znalazła się odpowiednia ilość wszystkich składników. Wiemy jak ważne w diecie jest regularne spożywanie posiłków, dlatego kurierzy Tajm dostarczają dietę pudełkową w Szczyrku codziennie rano pod twoje drzwi.

Dieta pudełkowa z dowozem Szczyrk

Mieszkasz na terenie Szczyrku, a może przyjechałeś na biegówki? Potrzebujesz cateringu dietetycznego by móc w pełni skupić się na odpoczynku. Tajm catering dietetyczny realizuje dostawy na terenie całego miasta. Już dziś złóż zamówienie na swoją ulubioną dietę pudełkową od Tajm w Szczyrku, a za dwa dni nasz dostawca przywiezie Ci ją pod wskazany adres.